VIDEO: Million Years official video (acoustic Ebony Session EP)

Walter Schnitzelsson sa pripravujú na októbrové turné so Slobodnou Európou naozaj poctivo. Fanúšikov rozohrievajú klipom na špeciálnu akustickú verziu pesničky Million Years. Tá pochádza z Ebony session EP, ktoré kapela vydá na konci októbra.

Ide o špeciálne EP, na ktorom sa nachádzajú akustické piesne v podaní frontmana Jozefa Rezníka, ktorého na tube doprevádza hosť Dominik Kobulnický a na perkusiách člen Waltrov, Miro Michale. Piesne sa nahrávali v bratislavskom Lavasound studios u ostrieľaného Mareka Rakovického. Práve po jeho odporúčaní sa mastering EP-čka robil v americkom Nashville. Tešíme sa, že sa nám podarilo nahrať akustické EP. Ja osobne veľmi rád a často hrám práve v takejto zoštíhlenej verzii a teraz to máme konečne aj nahrané, vysvetľuje spevák Jozef Rezník.

Videoklip na Million years natočilo Flick Farm – kreatívne duo v zložení Braňo Lengyel a Nina Nováková. Hlavná inšpirácia pochádza z dospievania v deväťdesiatych rokoch, prezrádza režisér Braňo Lengyel. Vo videu si zahrali si tri fanúšičky kapely, ktorým sa ale nepáči románik speváka Jozefa s tmavovlasou kráskou. Ako to dopadne si môžete pozrieť sami: 

About the author: admin